Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
MENU

O mnie

ja

Na początek kilka słów o mnie….

Nazywam się Mateusz Białecki, grafiką komputerową zawodowo zajmuję się od ukończenia studiów. W 2011r. uzyskałem z wyróżnieniem dyplom magistra sztuki. Malarstwo było, jest i zawsze będzie moją pasją… Ono nauczyło mnie innego, twórczego spojrzenia na świat oraz dało początek nowej drodze zawodowej – także mieszczącej się w kręgu barwy, kompozycji, światła, ale już ale w niejako nowym wymiarze – grafice komputerowej.

Posiadam bogate doświadczenie zawodowe, które zdobyłem pracując na stanowisku grafika komputerowego w jednej z lubelskich agencji interaktywnych. Dodatkowo jako freelancer, zdalnie realizuję zlecenia dla indywidualnych klientów.

Do każdego projektu podchodzę w sposób indywidualny i nieszablonowy, przede wszystkim wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zleceniodawców – to ich zadowolenie jest dla mnie priorytetem. Nie ma zatem miejsca na improwizację, jest pełen profesjonalizm, wychodzenie naprzeciw ludzkim oczekiwaniom i duża dbałość o każdy detal…

Co możemy wspólnie stworzyć….

Projekty stron internetowych to nadrzędny aspekt mojej graficznej działalności, jednakże na tym nie koniec… grafika, jako pasja realizuje się też pod innymi postaciami.

Realizuję projekty zarówno pojedynczych logotypów, roll-up’ów, papieru firmowego, wizytówek, banerów, plakatów, ulotek, okładek, folderów, gadżetów reklamowych,  i wszelkiego rodzaju grafiki, jak i zlecenia polegające na stworzeniu całego, spójnego systemu identyfikacji wizualnej dla danej firmy czy instytucji.

Dodatkowo zajmuję się także stroną techniczną – pomagam ożywić to, co odbiorca widzi na monitorze… Jeśli mój klient nie współpracował nigdy z żadną drukarnią, nie zna się na zagadnieniach  gramatury papieru, rozdzielczości czy formatów stworzonych w postaci elektronicznej np. banneru, plakatu czy roll-upa, bez wahania może zostawić tę kwestię dla mnie.

Jak pracuję?

Nie jest mi obce zagadnienie pracy pod presją czasu, terminowość i rzetelność to w mojej branży podstawa. We współpracy z klientem nie unikam szeregu pytań, maili telefonów… wszystko po to, żeby lepiej zrozumieć wzajemne oczekiwania i w konsekwencji stworzyć bez zbędnej zwłoki coś satysfakcjonującego obydwie strony.

Jestem grafikiem z Lublina, ale pracuję zdalnie z osobami z całej Polski jak również z zagranicy. Zapraszam do współpracy!

Zapraszam do kontaktu mateusz.bialecki86@gmail.com